profesjonalne szkolenia języka angielskiego poparte wieloletnim doświadczeniem

Informacje o Cool SchoolLicencjonowana Szkoła Języków Obcych COOL SCHOOL przy ul. Rolnej 43 w Katowicach powstała we wrześniu 2004r. Od 1 lutego 2005r. Od początku działalności, przez pierwsze pięć lat, Szkoła COOL SCHOOL uczyła swoich słuchaczy znaną i stosowaną do dzisiaj na całym świecie Metodą Callana. Metoda Callana została stworzona w latach 60-tych, tak więc siłą rzeczy słownictwo i pewne zwroty stały się zbyt archaiczne. Wychodząc naprzeciw nowoczesności COOL SCHOOL w sierpniu 2011r. uzyskała CERTIFICATE – DIRECT METHOD FOR ENGLSH i jako pierwsza Szkoła Językowa w Katowicach wprowadziła do nauczania nową metodę DIRECT.Metoda Direct powstała na bazie Metody Callana ale zarówno słownictwo jak i całe zwroty zostały uwspółcześnione. Lekcje prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę lektorów, mających wieloletnie przygotowanie metodyczne są bardzo interesujące, dające wiele satysfakcji słuchaczom, którzy w bardzo krótkim czasie mogą zauważyć znaczne postępy w nauce języka angielskiego. Oprócz ciekawie prowadzonych zajęć słuchacze COOL SCHOOL mogą korzystać z oryginalnych podręczników DIRECT do których bezpłatnie dodawane są płyty CD nagrane w formacie MP3 oraz osobiste kody do platformy internetowej.Licencjonowana Szkoła Języków Obcych Metodą DIRECT prowadzi kursy językowe dla swoich słuchaczy przy ul. Rolnej 43 w budynku Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach,Szkołach, Przedszkolach, Prywatnych Firmach, WSW, Szpitalach, Prokuraturze oraz w Urzędzie Miasta Katowice. COOL SCHOOL jako jedyna ze szkół w Katowicach posiada ponad 10-letnią praktykę prowadzenia szkoleń dla pracowników Administracji Państwowej.Oferta kursów językowych

informacje o kursach językowych

Kurs języka angielskiego lub niemieckiego dla dorosłych - Katowice, woj. Śląskie

Kurs podstawowy

Kurs prowadzony metodą bezpośrednią (konwersacje). Jest to szybka i skuteczna metoda, która pozwala każdemu osiągnąć bardzo dobre rezultaty. W pełni przygotowuje do egzaminu FCE lub ZD.

Kurs języka angielskiego dla dzieci - Katowice, woj. Śląskie

Kurs dla dzieci

Kurs prowadzony metodą DIRECT KIDS. Zajęcia przygotowane z myślą o dzieciach uczęszczających do szkoły podstawowej. Kurs wprowadza nowe słownictwo, poprzez proste pytania i odpowiedzi.

Kurs języka angielskiego dla wyjeżdzających - Katowice, woj. Śląskie

Kurs dla wyjeżdżających

Intensywny kurs językowy przeznaczony dla osób dorosłych wyjeżdżających za granicę do pracy lub na wakacje. Materiał jest dostosowywany do potrzeb klienta po uprzedniej konsultacji z lektorem.

Kurs języka angielskiego lub niemieckiego dla VIP - Katowice, woj. Śląskie

Kurs VIP

Dla osób, które potrzebują w krótkim czasie opanować język obcy niezbędny do pracy. Materiał jest dostosowywany do potrzeb klienta po uprzedniej konsultacji z lektorem i przygotowuje do egzaminów FCE lub ZD.

Kurs języka angielskiego lub niemieckiego dla dorosłych - Katowice, woj. Śląskie

Kurs rodzinny

Kurs językowy przeznaczony dla całych rodzin. Podczas zajęć rodzina zostaje podzielona na grupy pod względem umiejętności oraz wieku. Zajęcia obejmują materiał uzgodniony wcześniej z lektorem.

Kurs języka angielskiego dla maturzystów - Katowice, woj. Śląskie

Kurs maturalny

Kurs językowy przeznaczony dla maturzystów. Obejmuje powtórkę z gramatyki, słownictwa, czytania i analizy tekstów, dialogów, ćwiczeń z rozumienia ze słuchu, rozwiązywania przykładowych testów maturalnych.

Biznesowy kurs języka angielskiego - Katowice, woj. Śląskie

Kurs business

Kurs językowy przeznaczony dla osób chcących podnieść swoje kwalifikacje językowe z zakresu słownictwa w danej branży.

Kurs zaawansowany języka angielskiego lub niemieckiego - Katowice, woj. Śląskie

Kurs advanced

Przeznaczony dla osób znających język angielski lub język niemiecki w stopniu zaawansowanym, które pomyślnie zdały egzaminy First Certificate In English lub Zertifikat Deutsch.

Instytucje i firmy, które nam zaufały

Instytucja

Urząd Miasta Katowice

firma

Cersanit

firma

Pragma Inkaso

firma

Alsen

firma

Gallup

firma

Marbach

firma

Diaverum

Zapisz się na kurs

Zapisz się przez internet na kurs językowy.
Jak się zapisać

Zapisy przyjmujemy telefonicznie od poniedziałku do piątku od 12:00 do 20:00


Tel.: 602 748 728 | (032) 254 87 39

Imię i Nazwisko
Adres e-mail
Wiek
Stopień zaawansowania
Nr telefonu
Wybrana lokalizacja
Wybrany język


Kontakt

Siedziba główna:

Lokalizacja szkoły językowej CoolSchoolKatowice - Brynów, ul. Rolna 43

(budynek Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach)

Zadzwoń aby zapytać o kursy językowe w Katowicachtel. + 48 602 748 728

Napisz do Nas aby zapytać o kursy językowe w Katowicachadres e-mail:

Współpracy z firmami:

Zadzwoń aby zapytać o kursy językowe w Katowicachtel.: + 48 602 748 728

Promocja i reklama:

Zadzwoń aby zapytać o kursy językowe w Katowicachtel.: +48 731 979 137


fluent scroll for all pages